ما وب سایت طراحی می کنیم

طراحی وب سایت


طراحی وب سایت

در دنیای امروزی از جمله نیاز اولیه شرکت ها و سازمان ها با توجه به توسعه تکنولوژی، فناوری، ارتباطات و به روز بودن اطلاعات در تمامی زمینه ها، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. با برخورداری از امکاناتی مانند استفاده از بستر اینترنت، وبسایت های اختصاصی جهت سرویس دهی و اطلاع رسانی خدمات و... می توان تحولی شگرف در زمینه اشتغال خویش ایجاد نمود. ورود به تجارت الکترونیک یک اقدام ضروری برای اکثر کسب و کارها محسوب می شود چراکه تمام مشتریان شما به نوعی در فضای مجازی به صورت آنلاین حضور مستمر دارند. بنابراین لازم است شما نیز برای آغاز برندینگ خود، آن را در فضای آنلاین معرفی کنید. لازم به ذکر است در عصر حاضر، اگر برای کسب وکار شما هیچ وبسایتی وجود ندارد آن را بدون هویت بدانید. با در نظر گرفتن تمامی این شرایط، بررسی نیازهای این مراکز و همچنین وضعیت کنونی آنها ،گروه فناوری پارسیان تصمیم به ارائه یکسری خدمات مدیریتی به منظور استفاده در وبسایت های دانشگاه ها، مراکز آموزشی، شرکت ها و... با استفاده از تکنولوژی روز دنیا است. جهت رفع این نیازها توضیحاتی در قالب شرح این سیستم در قسمت های بعدی آمده است.
سیستم مدیریت وب مذکور براساس تکنولوژی ها و متدولوژی روز طرح ریزی و پیاده سازی شده است، که برگرفته از سالها تجربه و دانش فنی متخصصین و مشاوران گروه فناوری پارسیان در عرصه وب می باشد.
در پیاده سازی این سیستم از تکنولوژیهای زیر بهره گرفته شده است:
PHP, HTML , XML , DHTML , AJAX , JavaScript , MySQL , XHTML
با توجه به نوع پیاده سازی و استفاده از تکنولوژی های یاد شده، این سیستم امکان پیاده سازی بر روی تمامی سرورها ( (Windows, Linux , Unix ,... و سرویس دهندگان وب (Apache , IIS , .. ) را دارد.
البته جهت سرویس گیری بهتر، مناسب و استفاده از کلیه امکانات سیستم سرور لینوکس با سرویس دهنده وب آپاچی پیشنهاد می شود.

گروه فناوری پارسیان جهت سرویس دهی بهتر، استفاده مناسب، آموزش و رفع مشکلات و سوالات شما در رابطه با سیستم ارائه شده، آمادگی پشتبانی و ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته را با استفاده از روش های زیر دارد.

  • مراجعه حضوری نماینده شرکت در محل
  • سیستم پشتیباتی آنلاین در سایت شرکت
  • سیستم پشتیبانی تیکتینگ طبقه بندی شده، قابل دسترس از سایت
  • پشتیبانی تلفنی از شماره ثابت و تلفن همراه
  • پشتیبانی با سامانه پیامک پارسیان
  • آموزش در محل مرکز و یا دفاتر به نماینده معرفی شده از سوی مرکز
  • ارائه نسخه آموزش سیستم به صورت چاپی و الکترونیک
  • سیستم سوالات و پاسخ های متداول قابل رویت در سایت
  • پشتیبانی به صورت REMOTE از بستر اینترنت و تلفن

برخی از مزایای طراحی وب سایت برای کسب وکار شما :

۱.کاهش هزینه
یکی از بهترین راه حل ها برای رشد کسب وکار شما، تمرکز بر روی کاهش هزینه هاست که به این منظور طراحی وبسایت یکی از مناسبترین این روش ها محسوب می شود. بازاریابی مناسب وبسایت شما همواره باعث رشد مداوم و بیشتر کسب وکار شما می شود بنابراین لازم است وب سایت شما به درستی طراحی و توسعه یابد، که درستی این امر تبدیل بازدید کننده به مشتری را تضمین می کند .

۲.سهولت دسترسی
در دنیای امروزی باتوجه به شرایط زندگی افراد، تمایل به سمت راه های آسان و راحت در حوزه های مختلف زندگی اهمیت بالایی یافته است. این امر به گونه ای است که افراد بیشتر تمایل دارند به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین را که راحت ترین روش خرید اقلام است را انتخاب نمایند. همچنین با توجه به قوانین و مقررات امنیتی که وجود دارد، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی افزایش یافته است که این امر می تواند موجب افزایش درآمد در کسب وکار نیز شود.

۳.قابلیت دسترسی
حتی اگر کسب وکار شما موقعیت مکانی مناسبی داشته باشد موفقیت شما را تضمین نمی کند، چراکه این مکان فقط برای تعداد کمی از افراد قابل دسترسی است. این در حالی است که فضای آنلاین در دسترس همگان به راحتی قرار خواهد گرفت و به راحتی می توان از خدمات آن بهرهمند شد.

۴.بازاریابی گسترده تر
بازاریابی برای وبسایت ها بسیار ساده، مقرون و به صرفه تر از انجام هر نوع بازاریابی معمول دیگر می باشد. به منظور انجام فرایند تبلیغ و بازاریابی وب سایت لازم است از بحث سئو سایت بهرهمند شد که این امر بسیار موثر و امکان سنجش آن نیز وجود دارد. همچنین میتوان از طریق مبحث سئو نتایج نهایی را بررسی نمود و سپس وبسایت مورد نظر را برای نتایج بهتر طراحی و بهینه سازی نمود.

۵.افزایش اعتبار
امروز وبسایت ها باعث افزایش اعتبار کسب وکار شما میشود همچنین می تواند آگاهی از نام تجاری یا برندینگ شما را نیز افزایش دهد و یا حتی نقش نام تجاری را برای سایت شما بازی کند. از این رو، لازم است شما یک وبسایت برای رونق کسب وکار خود داشته باشید تا بتوانید درآمد بیشتری را از طریق آن کسب نمایید. لازم به ذکر است که می توان با خدمات رسانی بهتر نیز، به گونه ای میزان اعتبار را هرچه بیشتر افزایش داد.

۶.بروز بودن اطلاعات
یکی از خواص وبسایت ها آن است که شما می توانید در هر زمان اطلاعات خود را به روز کرده و پیشنهادات خود را در اختیار مشتریانتان قرار دهید، همچنین این امر گاها می تواند بخش فروش را نیز افزایش دهد.

۷.ارائه خدمات بهتر
ارائه مزایا و اطلاعات لازم در مورد محصول و یا خدمات ارائه شده توسط شما به مشتریان، این امکان را برای آنها فراهم خواهد کرد که با افزایش آگاهی آنها را به سمت انتخاب درست سوق دهد. این امر باعث افزایش آگاهی مشتریان در مورد محصول و اهمیت آنها خواهد شد.

۸.مزایای مادام العمر
وب سایت برای شما نتایج مادام العمری را خواهد داشت. این بدان معنی است که شما برای تبلیغاتی که در درون سایت خود انجام می دهید با توجه به هزینه ای که انجام میدهید نتایج ماندگار و دائمی را بر جای خواهد گذاشت.

دایکیومنت امکانات و نحوه طراحی سایت توسط فناوری پارسیان را می توانید از اینجا دانلود کنید.

     طراحی و اجرا شرکت پارسیان 

     Design by:  Parsian Company
گروه فناوری پارسیان|نرم افزار املاک،نرم افزارمشاورین املاک،برنامه املاک،نرم افزار املاک رایگان،طراحی سایت املاک
buy targeted web traffic
نرم افزار موبایل املاک نرم افزار جامع املاک پارسیان نرم افزار مشاور املاک ، نرم افزار مطب https://twitter.com/Parsianitg2 فیس بوک گروه پارسیان تویتر گروه پارسیان