ما وب سایت طراحی می کنیم


درباره سامانه پیام کوتاه پارسیان

با توجه به فراگیر شدن صنعت تبلیغات و از طرف دیگر نیاز روز افزون مدیران و صاحبان صنایع و شرکت های کوچک و بزرگ به تبلیغات و از طرف دیگر هزینه های سنگین تبلیغات چاپی و تلویزیونی، این شرکت امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی شما را توسط خودتان با امکانات بسیار فراوان و سرعت و دقت بی نظیر فراهم آورده است. لذا کلیه افراد، گروه ها، شرکت ها و سازمانهای خصوصی و دولتی می توانند از این پس بدون نیاز به واسطه اقدام به ارسال پیامک های خود نمایند.
افزایش روز افزون شبکه های مخابراتی و استفاده بسیار زیاد مردم از شبکه های موبایل، این بخش را به یکی از موضوعات جذاب تبدیل کرده که در این میان سرویس های پیام رسانی از جذابیت خاصی برخوردار هستند.
سرویس های ارزش افزوده پیام رسانی در کشور ما با استقبال بسیار بالایی روبرو شده اند اما با این حال بسیاری از این خدمات از کیفیت مناسب برخوردار نیستند.
سامانه پیامک انبوه پارسیان نرم افزاری تحت وب، آنلاین با ساختاری ساده و پیشرفته مشابه محیط ایمیلتان می باشد برخلاف دستگاه های ارسال پیامک، نیاز به مودم،سیم کارت و سخت افزار ندارد و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی و استفاده است سرعت ارسال پیامک ها در سامانه های تحت وب چند صد برابر دستگاه های ارسال پیامک می باشد و از قابلیت اطمینان بسیار بالایی برخوردار هستند با بهره گیری از قابلیت ارسال زمان دار نیازی به اتصال به اینترنت در زمان ارسال نیست.
از جمله امکانات سامانه پیام کوتاه پارسیان ارسال منطقه ای، صنفی، شهری ،منشی پیامک،نظرسنجی و مسابقه است
از جمله فاکتور های مهم در سامانه های پیامک انبوه: امکانات سامانه، تعرفه پیامک، پشتیبانی و بروز بودن می باشد. این سامانه بصورت مداوم بروزرسانی شده و همواره امکانات جدید به سامانه افزوده خواهد شد.
سامانه ارسال پیام کوتاه پارسیان با رسالت ارائه خدمات ارزش افروده مبتنی بر تکنولوژی های پیام رسانی با رویکرد محتوای اسلامی و فرهنگ ایرانی بوجود آمده است.

درباره سامانه پیام کوتاه پارسیان

درباره سامانه پیام کوتاه پارسیان
     طراحی و اجرا شرکت پارسیان 

     Design by:  Parsian Company
گروه فناوری پارسیان|نرم افزار املاک،نرم افزارمشاورین املاک،برنامه املاک،نرم افزار املاک رایگان،طراحی سایت املاک
buy targeted web traffic
نرم افزار موبایل املاک نرم افزار جامع املاک پارسیان نرم افزار مشاور املاک ، نرم افزار مطب https://twitter.com/Parsianitg2 فیس بوک گروه پارسیان تویتر گروه پارسیان