ما وب سایت طراحی می کنیم

طراحی نرم افزارهای تخصصی


طراحی نرم افزارهای تخصصی

شرکت “فناوری پارسیان” ، بعنوان یکی از پیشروان ارائه نرم‌افزارهای مدیریت اطلاعات بوده و با دارا بودن تجربه و آشنایی با انواع ابزارهای مدیریت پایگاه داده و تولید و توسعه نرم‌افزارهای مدیریت اطلاعات، توانایی تولید و توسعه سیستم‌های اطلاعاتی به سفارش مشتری را نیز دارا می‌باشد. گروه فناوری پارسیان مفتخر است تا با طراحی و ساخت انواع نرم افزار های اداری - تجاری و مالی - اطلاع رسانی - مالتی مدیا - سیستم های تلفن گویا - سیستم های بانک اطلاعاتی - نرم افزار های تحت شبکه - سیستم های مرتبط با شبکه وب - انواع سیستم های اتوماسیون اداری - سیستم های مارک خوان و تصحیح آزمون و انواع دیگر نرم افزار های شخصی و سفارشی گامی بلند در راستای تحقق نیاز های نرم افزاری کشور بردارد.
در صورتی که نیاز به طراحی نرم افزاری جهت انجام امور خاص دارید می توانید به راحتی همه چیز را به ما سپرده و در کمترین زمان و حداقل هزینه سفارش خود را دریافت کنید.

مزیایی داشتن نرم افزار برای هر شغلی در محدوده کاری خود به صورت زیر خلاصه می شود.

 • 1- نداشت نگرانی در مدیریت کار
 • 2- دقت و سرعت بالاساخت نرم افزار
 • 3- امنیت در ثبت اطلاعات
 • 4 - مدیریت کلیه کار های شما توسط نرم افزار
 • و.....

شما میتوانید با داشتن اطلاعات از کار خود به ما بگوید چه برنامه ای می خواهید و قرار است کجای کار شما توسط نرم افزار مدیریت شود در این حالت شما سناریوی از کار خود تهیه کرده اید شما میتوانید این سناریو را برای ما ارسال کنید و از ما مشاوره هم بگیرید که نرم افزار شما بهتر است چطور طراحی و ساخته شود.
این ها موارد کلی داشتن یک نرم افزار اختصاصی می باشد در صورت تمایل برای سفارش ساخت نرم افزار مستندات خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید.
ساخت نرم افزار به چند زبان نوشته می شود در صورت لزوم شما میتوانید زبان نرم افزار خود را انتخاب کنید برای مثال زبان های برنامه نویسی مثل (C# , VB6 , Delphi , VB.net) ولی لازم به ذکر است نکته ای را بگنجانیم که ساخت نرم افزار با تمام این زبان ها برای ساخت بعضی از پروژه ها یکسان است زیرا بعضی پروژه ها محدوده کاری آنها بسیار گسترده نیست و دلیل دیگه آن این است که شما دقیقا همان بازدهی و کارای که میخواهید میتوانید از زبان های ویژوالی مختلف دریافت کنید دقت فرمایید که تاکید ما روی زبان های ویژوالی است نه زبان های تحت کنسول فقط اینجا برای برنامه نویس سختر یا آسانتر است که با چه زبانی نرم افزار را تولید کند.
تولید نرم افزار با زبان های C++ , Pascal دیگر انجام نمیشود و بیشتر برای پروژه های دانشجوی البته بیشتر زبان C++ را استفاده می کنند زیرا این دو زبان تحت کنسول می باشد و در کل بگویم تحت محیط DOS هستند که جذابیت و راحتی برای کاربران ندارد.
سناریو ساخت نرم افزار
به بخش تحلیلی نرم افزار گفته می شود که تمام امکانات و انتظارات که ما از این سیستم نرم افزار خود داریم در این قسمت مورد بررسی قرار میگیرد و کلیه نیاز ها در یک جا گفته می شود بهتر است که برای ساخت یک نرم افزار خوب دقت کنیم و نیاز های خود را کاملا بشناسیم یا در صورت ندانست نیاز خود با مشاوره از ما کمک بگیرید زیرا اگر در طول انجام پروژه تغییری در پروژه ایجاد شود امکان دارد زمان و منابع را به هدر بدهد و لازمه زمان زیادی برای تغییرات نرم افزار باشد.

برخی توانمندی‌های فناوری پارسیان در طراحی نرم افزار بشرح زیر عبارتست از :

 • طراحی و پیاده سازی نرم افزار های کاربردی تحت شبکه و وب (ارتباطی وب و شبکه داخلی)
 • طراحی و پیاده سازی نرم افزار های کاربردی e-commerce
 • طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای
 • توليد و اجراي سيستم هاي جامع مكانيزه
 • ارائه نرم افزار پرتالParsian Content Management System(CMS)
 • ارائه نرم افزار Learning Management System(LMS)
 • سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
 • ارائه خدمات مشاوره در راستای تهیه ساختار نرم افزار

گروه طراحی نرم افزار پارسیان آماده پاسخگویی به تمام نیازهای شما می باشد .

     طراحی و اجرا شرکت پارسیان 

     Design by:  Parsian Company
گروه فناوری پارسیان|نرم افزار املاک،نرم افزارمشاورین املاک،برنامه املاک،نرم افزار املاک رایگان،طراحی سایت املاک
buy targeted web traffic
نرم افزار موبایل املاک نرم افزار جامع املاک پارسیان نرم افزار مشاور املاک ، نرم افزار مطب https://twitter.com/Parsianitg2 فیس بوک گروه پارسیان تویتر گروه پارسیان